EditorsCamp уходить в гори.

Традицiйний Табiр редакторiв www.EditorsCamp.com у цьому роцi вiдбудеться у нетрадицiйному мiсцi. Тепер редактори будуть розважати себе на гiрськолижному курортi Cлавськ.  Проте щовечора плануються круглi столи про управлiння журналiстськими розслiдуваннями як бiзнес-процемом.

—       Журналiстика мае ставати якiснiшою, глибшою. Каже Голова Асоцiацii «Незалежнi Регiональнi видавцi Украiни Олександр Човган». Саме журналiстськi розслiдування, де представленi всi сторони, й видiляють медiа з традицiйноi блогосфери, вiд думок приватних людей. Й цим процесом потрiбно керувати – iнакше не буде самого поцесу. Ми запросили в цьому роцi (до речi, за рекомендацiею Константина Квурта- Internews) одного з найкращих фахiвцiв в Европi з цього питання — David Tighe з Iрландii. У минулому роцi модератором таботу виступив редактор спецпроектiв Gazeta WyborczaGrzegorz Piechota


EditorsCamp один з дванадцяти щорiчних заходiв, якi проводить АНРВУ для он-лайн та принт видавцiв – почне свою роботу 15 лютого. Заходи самофiнансуються участниками на безприбуткових засадах. 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: