20 главредов отдохнули и поучились в EditorsCamp

20 головних редакторів лідируючих региональних газет відпочивали та вчились просто-неба на минулому тижні в бухті Ласпі (Крим).
— Це дуже успішний старт абсолютно нового формату життя медіаспеціаліста, який поеднує і корисне, і приємне одночасно, — розповідає голова ради директорів Асоціації незалежних регіональних видавців України Олександр Човган (RIA). — До шостої вечора всі учасники EditorsCamp відпочивають на морі, мандрують по горам, а з шостої до півночі ми працюємо коло вогнища та фліп-чарта. Модератори — одні з найкращих фахівців східної Європи — Mirek Kowalsky (група проектів Moje Miasto, Польша) та Iгор Гривня (Gazeta Olztynska). Цього разу ми вчились разом з читачами створювати гіперлокальний контент в print та online версіях. Це дуже широка тема, адже зараз Читач набагато розумніший та вимогливіший ніж десять років назад. Сьогодні він може вибрати свій канал інформації — і в інтернеті, і в телебаченні, і в радіо, і в пресі, і в глянці. І дуже важливо не лише покращувати до безкінченості контент, але й робити його разом з Читачем.
Наступний EditorsCamp редактори планують провести на хорватському острові в серпні 2010 року та запрошують приєднатись усіх бажаючих (Oleksandr.Chovhan@RIA.UA). Адже витрати на залучення кращих фахівців розподіляються на всіх учасників (близько 3000 грн на кожного); донори наразі видавців не балують.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: